SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 643 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 643 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

07.09.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 643 po wakacjach 2016 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 643 w TVP2 w środę, 14.09.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 643 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 642 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 643 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 643 - streszczenie, co się wydarzy?

Bandyci, którzy doprowadzili do śmierci Janka (Krzysztof Kwiatkowski), znajdują w samochodzie nadajnik GPS. Wyrzucają urządzenie i policja gubi trop. Tymczasem wciąż w ich rękach znajdują się zakładnicy - Góral (Jan Zmit) i Tretter (Piotr Garlicki). Pierwszy z mężczyzn domyśla się, że porywacze, by zatrzeć ślady, zlikwidują obu świadków, ale jest gotów walczyć o swoje życie.

W Leśnej Górze po ostatnich dramatycznych wydarzeniach nadal panuje chaos. Przez ewakuację szpitala wielu pacjentów poważnie ucierpiało. Jeden z chorych Igor ma po operacji zakażenie bakteryjne. Jego żona musi przejść cesarskie cięcie, a jedyną osobą, która może przeprowadzić zabieg jest pogrążona w żałobie po mężu Ola (Anna Karczmarczyk). Mimo bolesnych przeżyć młoda lekarka wraca do pracy. Jakby kłopotów było mało na chirurgię dostaje się żądny sensacji reporter (Przemysław Cypriański).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: