SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 639 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 639 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

25.05.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 639. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 639 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 639 w TVP2 w środę, 1.06.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 639 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 639 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 639 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 639 - streszczenie, co się wydarzy?

Po utracie Matyldy (Amelia Czaja) profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) jest bliski załamania. Postanawia odnaleźć dziewczynkę z pomocą prywatnego detektywa. Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) nadal mieszka u Radwana (Mateusz Damięcki). Informuje też męża, że chce rozwodu. Dębski na wieść o tym wybucha złością. W tym czasie jego była kochanka Beata (Maria Góralczyk) szykuje się do operacji po porodzie. Robert (Bartosz Porczyk) postanawia wykorzystać okazję, odebrać jej syna, a młodą matkę zamknąć w szpitalu psychiatrycznym.

Do Leśnej Góry, po wypadku w stadninie Grzegorza (Marcin Bosak), trafia ranna nastolatka Martyna (Joanna Zalewska). Młodej pacjentce towarzyszy zaborcza matka, Iwona (Sonia Bohosiewicz), która ani na chwilę nie spuszcza jej z oka. Lekarze decydują, że dziewczyna musi przejść rezonans. Badanie wykazuje, że Iwona od lat ukrywa niebezpieczną tajemnicę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: