SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 638 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 638 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

11.05.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 638 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 638 w TVP2 w środę, 25.05.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 638 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 638 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 638 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 638 - streszczenie, co się wydarzy?

Agata (Emilia Komarnicka) spotyka przypadkiem dawną znajomą z medycyny - Kaśkę (Magdalena Czerwińska). Dziewczyna, która dawniej była najlepszą studentką na roku, teraz jest bezdomna i ma problem z alkoholem. Doktor Woźnicka ratuje ją, gdy Kaśka o mało nie wpada pod pociąg.

Zuza (Julia Kamińska) zajmuje się organizacją w szpitalu wolontariatu dla więźniów. Chce współpracować z chłopakiem, który wcześniej uciekł w trakcie leczenia - Jaśkiem "Góralem" (Jan Zmit). Przemek (Marcin Rogacewicz) i doktor Tretter (Piotr Garlicki) są jednak temu przeciwni.

Janek (Krzysztof Kwiatkowski) wybiera się z Olą (Anna Karczmarczyk) na ślub swojej byłej dziewczyny - Alicji (Orina Krajewska). Uroczystość zostaje przerwana, gdy pan młody - Hubert (Bartek Nowosilski) - nagle zaczyna zwijać się z bólu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: