SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 635 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 635 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

20.04.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Marzena (Monika Pikuła)
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Marzena (Monika Pikuła) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 635 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 635 w TVP2 w czwartek, 21.04.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 635 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 635 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 635 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 635 - streszczenie, co się wydarzy?

Profesor Bart (Piotr Głowacki) szykuje się do operacji Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Neurochirurg decyduje się na ryzykowną dla pacjentki, inwazyjną metodę polegającą na usunięciu fragmentów mózgu odpowiedzialnych za ataki padaczki. Julka (Aleksandra Hamkało) wyznaje swojemu biologicznemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Ukrywa ten fakt przed Bartem, z którym miała niedawno romans.

Radwan (Mateusz Damięcki) ma przeprowadzić u Marzeny, jednej z pacjentek operację zmiany płci. Po zabiegu chora stanie się mężczyzną i zmieni imię na Marcel. Przed planowanym zabiegiem na oddziale zjawia się pijany mąż pacjentki, który rzuca się na Krzysztofa i nazywa lekarza mordercą.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: