SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 634 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 634 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

13.04.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 634 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 634 w TVP2 w środę, 20.04.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 634 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 634 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 634 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 634 - streszczenie, co się wydarzy?

Kasia (Ilona Ostrowska) ma obawy, że Falkowicz (Michał Żebrowski) odbierze jej córkę. Postanawia wyprowadzić się z Matyldą (Amelia Czaja) z jego domu. Spędza z nastolatką niemal cały dzień, po którym dziewczyna uświadamia sobie, że jej matka nie zachowuje się normalnie. Tymczasem obaj Konica (Robert Koszucki) i Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) są w romantycznym nastroju i planują oświadczyny. Zamierzają zaskoczyć swoje partnerki.

Profesor Bart (Piotr Głowacki) przyjmuje za to propozycję pracy w Leśnej Górze, w co Tretter (Piotr Garlicki) nie do końca może uwierzyć. Pierwszą operację w nowym miejscu wykonuje wspólnie z Falkowiczem, który mimo jego bogatego dorobku nie ma do niego zaufania. Szczepan (Kamil Kula) jest na lodowisku świadkiem wypadku, w którym zostaje ciężko ranny jego kolega - Karol.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: