SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 633 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 633 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

06.04.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 633. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 633. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 633 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 633 w TVP2 w środę, 13.03.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 633 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 633 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 633 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 633 - streszczenie, co się wydarzy?

Doktor Krakowiak (Julia Kamińska) nadal zajmuje się Góralem, mężczyzną skazanym za morderstwo. Nie zdaje sobie sprawy, że więzień planuje ucieczkę ze szpitala. W tym czasie Ola (Anna Karczmarczyk) opiekuje się Pauliną, młodą matką, która ma stomię w wyniku błędu lekarza. Z kolei Adam (Grzegorz Daukszewicz) wciąż namawia Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), by rozwiodła się z Rzepeckim (Ireneusz Czop). Sam nadal pozostaje w bliskich relacjach z Anetą (Natalia Rybicka). Podczas wspólnego wypadu na trening dziewczyna zbyt mocno chwyta przyjaciela za nadgarstek i chirurg nabawia się kontuzji. A doktor Consalida odkrywa, że Aneta stara się o posadę rehabilitantki w Leśnej Górze.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: