SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 629 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 629 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

09.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 629 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 629 w TVP2 w środę, 16.03.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 629 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 629 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 629 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 629 - streszczenie, co się wydarzy?

Lena (Anita Sokołowska) odwiedza Latoszka (Bartosz Opania) w hotelu. Przyłapuje byłego męża z doktor Burską ( Aleksandra Hmkało). Do Leśnej Góry trafia biologiczny ojciec Julki, Ryszard (Sławomir Orzechowski). Z powodu hiperglikemii mężczyzna traci świadomość i zaczyna zachowywać się nieracjonalnie. Pacjentem Woźnickiej (Emilia Komarnicka) zostaje model Kamil Krenz, który od kilkunastu godzin ma erekcję. Jeśli ten stan będzie utrzymywać się dłużej, mężczyźnie grozi martwica. Zybert (Mrian Opania) ma wypadek w pracy. Profesor upada i boleśnie uderza głową o biurko. Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) jako zastępcę ordynatora wyznacza Adama (Grzegorz Daukszewicz).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: