SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 624 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 624 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

03.02.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 624 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 624 w TVP2 w czwartek, 4.02.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 624 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 624 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 624 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 624 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Bujakiewicz) i Rafał (RObert Koszucki) czuwają przy łóżku Małgosi (Daria Domaszewska). Los dziewczynki nadal jest niepewny. Mała pacjentka niebawem musi przejść kolejną operację. Na OIOM-ie razem z córką Konicy leży nastoletni Miłosz (Maciej Cymorek), sprawca wypadku. Doktor Rzepecki (Ireneusz Czop) obwinia się o to, że pośrednio doprowadził do tragedii, gdyż nie wysłał pacjenta na konsultację psychiatryczną. Julka (Aleksandra Hamkało), która pomagała specjalistom z Leśnej Góry w operacji Małgosi, zastanawia się, czy nie zostać w szpitalu na dłużej. Lekarka jedzie na spotkanie ze swoim biologicznym ojcem Ryśkiem (Sławomir Orzechowski). Okazuje się, że mężczyzna jest poważnie chory. W tym czasie Latoszek (Bartosz Opania) angażuje się w pomoc swojemu znajomemu z wojska, cierpiącemu na zespół Gilberta Januszowi. Mężczyzna mimo choroby zamierza wyjechać na misję do Afganistanu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: