SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 622 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 622 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

20.01.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 622. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 622. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 622 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 622 w TVP2 w środę, 27.01.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 622 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 622 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 622 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 622 - streszczenie, co się wydarzy?

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) odkrywa, że Tomasz (Ireneusz Czop) ukrywał przed policją dowód na niewinność Adama (Grzegorz Daukszewicz). Krajewski odbywa swój ostatni dyżur w Leśnej Górze. Wdaje się w kłótnię z doktorem Rzepeckim. Okazuje się, że chodzi o agresywnego nastolatka, Miłosza (Maciej Cymorek), który trafił na pediatrię. Chłopaka przywiózł zatroskany ojciec (Marek Włodarczyk). Adam chce skierować pacjenta na konsultację psychiatryczną, ale Rzepecki bagatelizuje problem. Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) ostatecznie przekonuje się, że jej mąż nie zasługuje na zaufanie. Ucieka przed kłopotami w pracę. Próbuje pomóc ciężarnej pacjentce, która ma padaczkę. Zdaje sobie sprawę, że wiele ją łączy z chorą.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: