SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 621 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 621 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

13.01.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 621 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 621 w TVP2 w środę, 20.01.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 621 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 621 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 621 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 621 - streszczenie, co się wydarzy?

Po rozwodzie Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) wracają do Leśnej Góry. Stanowisko ordynatora obejmuje Starska, a Latoszek zostaje jej podwładnym. Pierwszego dnia pracy lekarz ma spięcie z Falkowiczem (Michał Żebrowski). Sprawa dotyczy ciężko rannego taksówkarza (Marcin Czarnik), który może stracić nogę. Obaj specjaliści nie potrafią dojść ze sobą do porozumienia.

Andrzej uznaje, że nadeszła pora, by Matylda (Amelia Czaja) zamieszkała z rodziną zastępczą, gdyż on nie może się nią dłużej opiekować. Z kolei Adam (Grzegorz Daukszewicz) próbuje się dowiedzieć, kto przekazał policji zdjęcie, które uratowało go przed więzieniem. W dniu swojego egzaminu pielęgniarskiego Szczepan źle się czuje. Salowy (Kamil Kula) trafia na oddział Agaty (Emilia Komarnicka) jako pacjent.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: