SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 620 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 620 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

30.12.2015, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 620 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 620 w TVP2 w środę, 13.01.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 620 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 620 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 620 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 620 - streszczenie, co się wydarzy?


Witek Latoszek (Bartosz Opania) zakończył już terapię, ale nie chce wrócić do dawnego życia. Lekarz rozstał się z żoną i unika kontaktu z kolegami z Leśnej Góry. Gdy jednak jego sąsiadka Anna (Anna Grycewicz), której synek (Maurycy Ostasz) choruje na autyzm, potrzebuje jego pomocy, jedzie z nią do szpitala.

Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) zdradza Adamowi (Grzegorz Daukszewicz), że Tomasz (Ireneusz Czop) był jednym z jej klientów i zamawiał ogromne ilości leku o nazwie tolidum. Lekarz postanawia to sprawdzić. Ponadto Krajewski staje w obronie mężczyzny (Paweł Tomaszewski), którego przed sklepem atakuje trójka ochroniarzy. Udziela nieznajomemu pomocy, gdy ten ciężko pobity, zaczyna się nagle dusić.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: