SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 617 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 617 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

02.12.2015, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 617. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 617 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 617 w TVP2 w środę, 9.12.2015, o godz. 20.45. Na vod tvp.pl można obejrzeć 616 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 617 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 617 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 617- streszczenie, co się wydarzy?

Przemek (Marcin Rogacewicz) jedzie do ojca Oli (Anna Karczmarczyk), by odebrać małą Franię (Karolina Wańszys). Zastaje mężczyznę kompletnie pijanego. Na dodatek nie ma dziecka. Młodzi rodzice od razu zgłaszają zaginięcie córki na policję. W rezultacie zdenerwowany Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) trafia do szpitala z podejrzeniem zawału.

Adam (Grzegorz Daukszewicz) kolejny raz spotyka się z Anetą (Natalia Rybicka), która zaprasza go na romantyczną kolację. Tomasz (Ireneusz Czop) próbuje pomóc Maćkowi - chłopcu, którego matka nie ma zaufania do lekarzy i od lat korzysta wyłącznie z pomocy znajomego bioenergoterapeuty.

Źródło: Artrama
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: