SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 613 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 613 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

28.10.2015, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 613. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 613. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 613 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 613 w TVP2 w środę, 4.11.2015, o godz. 20.45. Na vod tvp.pl można obejrzeć 613 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 613 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 613 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 613- streszczenie, co się wydarzy?

Zuza (Julia Kamińska) angażuje się w pomoc Weronice (Malwina Dubowska). Odkrywa, że jeden ze znajomych dziewczyny fotograf Damian (Adam Graczyk) zataił ważne informacje, które mogą pomóc w ujęciu gwałciciela. Młoda lekarka spotyka się też z Przemkiem (Marcin Rogacewicz), któremu wyznaje, że sama padła ofiarą gwałtu.

Adam (Grzegorz Daukszewicz) poznaje doktora Malczyka, który proponuje mu pracę w nowo powstałej klinice pod Bydgoszczą. Radwan (Mateusz Damięcki) zajmuje się pacjentką (Weronika Książkiewicz) w zaawansowanej ciąży, która nagle doznała paraliżu. Ordynator dostaje też złe wieści na temat swojej teściowej, u której zdiagnozowano alzheimera.

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) załatwia koledze konsultację u swojego męża, doktora Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk). Krzysztof odkrywa, że lekarz ma romans z pielęgniarką Beatą. Kobieta spodziewa się dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na dobre i na złe''? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: