SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 604 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

Na dobre i na złe online odcinek 604 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

25.08.2015, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 604. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odc. 604. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 604 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo już dostępny w internecie. "Na dobre i na złe" odc. 604 w TVP2 w środę, 2.09.2015, o godz. 20.45. Na vod tvp.pl można obejrzeć 604 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest bezpłatny. "Na dobre i na złe" online odcinek 604 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 604 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 604- streszczenie, co się wydarzy?

W szpitalu podejmuje pracę nowa lekarka, Sylwia Mróz (Magda Turczeniewicz). Doktor przeprowadza trepanację czaszki u Katarzyny Smudy (Ilona Ostrowska). Po zabiegu prawniczka zapada w śpiączkę, a urzędnicy chcą umieścić jej córeczkę, Matyldę (Amelia Czaja) w izbie dziecka, czemu sprzeciwia się Falkowicz (Michał Żebrowski).

Na chirurgii pojawia się dwójka nowych pacjentów. Maria Bruzel (Ewa Audykowska), podopieczna Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Sylwii, ma na twarzy szpecący guz, który zniekształca jej rysy twarzy. Pobyt w Leśnej Górze to dla niej szansa na odzyskanie normalnego wyglądu. Z kolei druga z pacjentek Klaudia skarży się na silne bóle brzucha. W szpitalu zjawia się jedynie brat dziewczyny Paweł. Dopiero po pewnym czasie lekarze odkrywają, że rodzeństwo mieszka samotnie od kilku lat i nie utrzymuje kontaktów z rodzicami.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na dobre i na złe''? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: