SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek będzie ojcem dziecka Jana

Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek będzie ojcem dziecka Jana

13.09.2016, godz. 07:00
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: TVN/X-NEWS

Ciąża Oli (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" wpłynie na dalsze losy młodej lekarki ze szpitala w Leśnej Górze, która po śmierci ukochanego Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) przejdzie załamanie psychicznie! Kiedy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w październiku Ola dowie się, że jest w ciąży z Jankiem zrozumie, że musi żyć dalej dla swojego dziecka i rozpocząć zupełnie nowy etap. U jej boku na pewno nie zabraknie Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). To właśnie były kochanek Oli zastąpi jej dziecku ojca.

Śmierć Jana z "Na dobre i na złe" będzie taki wstrząsem dla Oli Pietrzak, że pogrążona w żałobie młoda wdowa przez długi czas nie będzie mogła się pogodzić ze stratą ukochanego. Ale przyjdzie taki moment, w którym Ola się ocknie i dojdzie do wniosku, że musi dalej żyć. Nie tylko dla swojej córki Frani (Karolina Wańszys), ale także dla dziecka, które nosi pod serce.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży! Anna Karczmarczyk ujawnia dalsze losy Oli

Anna Karczmarczyk w programie "Pytanie na śniadanie" i w magazynie "Tele Tydzień" ujawniła, że Ola będzie w ciąży z Jankiem. O tym, że spodziewa się dziecka dowie się już po pogrzebie Jana, w chwili gdy zupełnie się załamie i spróbuje sięgnąć po alkohol.

Scena, w której dowie się o ciąży i otrząśnie się po tragedii, będzie bardzo podobna do tej, gdy dowiedziała się, że jest w pierwszej ciąży z Przemkiem. Scenarzyści spięli życie mojej bohaterki klamrą. Coś się powtarza, a jednocześnie zaczyna nowy etap - przyznała aktorka z "Na dobre i na złe".

Zobacz: Na dobre i na złe. Dlaczego Krzysztof Kwiatkowski odszedł z Na dobre i na złe?

I choć Anna Karczmarczyk nie powiedziała tego wprost, to moża przypuszczać, że w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" ciężarna Ola zbliży się do Przemka. Tak jak kiedyś Jan stał się dla Frani drugim ojcem, tak teraz doktor Zapała zastąpi tatę dziecku Oli i zmarłego Stanisławskiego. Ale czy byli kochankowie z Leśnej Góry do siebie wrócą?

- Ola i Przemek tworzą bardzo interesujący związek. Niby nie są parą, ale darzą się sympatią, wspierają się, okazują sobie czułość. Znajdują się na granicy - mają dziecko, ale nie potrafią zbliżyć się do siebie - wyjaśniła Karczmarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: