SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola nie przyznaje się do związku z Przemkiem

Na dobre i na złe. Ola nie przyznaje się do związku z Przemkiem

14.10.2016, godz. 09:30
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: TVN/X-NEWS

Ola (Anna Karczmarczyk) i Przmemek (Marcin Rogacewicz) mają ze sobą wiele wspólnego, ale nigdy nie byli razem naprawdę szczęśliwi. W najnowszym wywiadzie serialowa Pietrzakówna tłumaczy dlaczego z Zapałą nigdy im nie wychodziło i zdradza, czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" będą razem. Sprawdźcie koniecznie!

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w każdą środę, o godz. 20.40 w TVP2

Ola i Przemek mają córeczkę, ale nigdy nie udało im się stworzyć idealnego związku. Jan (Krzysztof Kwiatkowski) zawrócił Pietrzakównie w głowie i to on miał ją poślubić. Niestety w dniu ceremonii doszło do strzelaniny w Leśnej Górze i niedoszły pan młody zginął na szpitalnym korytarzu...

Patrz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek spędzą razem noc - ZDJĘCIA

Teraz Przemek Zapała czuje się w obowiązku pomagać Oli. Wspiera ją i się o nią troszczy, ale czy to znaczy, że lekarz odzyska ukochaną?

- Nie mam zielonego pojęcia. Ja ich nie rozumiem. Oni nigdy ni byli razem. Mają dziecko, próbowali. Mieszkali w jednym budynku, nawet spali w jednym w łóżku. Wydaje mi się, że to jest taki związek 2-latków. Przyjaźnimy się, a może jak dojrzejemy to coś z tego będzie. Co teraz będzie? Nie wiem, wiem tylko, że Przemek będzie bardzo opiekuńczy w stosunku do Oli - powiedziała Anna Karczmarczyk w wywiadzie dla Interii.pl.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

Czy Wy chcielibyście, żeby Ola i Przemek znów byli razem? Młoda mama i zdolna pani doktor przeżyła tragedię i pewnie nie jest gotowa na kolejny związek. Wsparcie byłego partnera z pewnością się jej jednak przyda. Tym bardziej, że Pietrzakówna wkrótce urodzi kolejne dziecko - tym razem dziecko Jana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: