SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek jednak zamieszkają razem

Na dobre i na złe. Ola i Przemek jednak zamieszkają razem

09.03.2017, godz. 10:00
Na dobre i na złe odcinek 658 Przemek (Marcin Rogacewicz) Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 658 Przemek (Marcin Rogacewicz) Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Już niedługo bohaterów serialu "Na dobre i na złe" czekają duże zmiany! Wszystko zacznie iść w lepszym kierunku w Leśnej Górze, a co za tym idzie, poprawi się również sytuacja Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz). W nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe" zamieszkają razem!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Już w 668 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nowym dyrektorem szpitala zostanie Van Graaf (Redbad Klijnstra), który natychmiastowo zacznie naprawę szpitala w Leśnej Górze. Jego program naprawczy w połączeniu z intelektem sprawi, że już niedługo w "Na dobre i na złe" sytuacja zacznie się stabilizować.

Zobacz: Na dobre i na złe. Matka Barta rujnuje jego życie seksualne

Vaan Graaf zażąda w 668 odcinku serialu "Na dobre i na złe", aby część długów szpitala została umorzona. To oznacza, że część sprzętu niezbędnego do leczena chorych pacjentów zostanie oddana szpitalowi, a na dodatek również inne utracone rzeczy zostaną zwrócone. W nich znajdzie się również hostel dla rezydentów placówki, który miał zostać zawłaszczony przez komornika w "Na dobre i na złe" i w ten sposób Ola i Przemek wylądowali na bruku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz pozna sekret Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi?

Dzięki interwencji Van Graafa lekarze będą mogli powrócić do dawnych mieszkań i ponownie zamieszkać razem. Jak podaje "Świat Seriali" zarówno Ola, jak i Przemek powrócą na "stare śmieci". Kto wie, może tym razem w serialu "Na dobre i na złe" zamieszkają jeszcze bliżej siebie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: