SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski jest potworem

Na dobre i na złe. Stanisławski jest potworem

09.02.2017, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 662 Falkowicz (Michał Żebrowski) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 662 Falkowicz (Michał Żebrowski) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Stanisławski w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" udowodni, że jest potworem w ludzkiej skórze! Jego zachowanie jest kompletnie nieetyczne i niemoralne. Nie dba o nic, poza pieniędzmi i o nikogo, poza sobą. Co dokładnie zrobi w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe", by przelać czarę goryczy w widzach?

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stanisłąwski przekroczy wszelkie granice, w których możnaby go było okreslić mianem człowieka. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest osobą niezdolną do współczucia, ale wziąwszy pod uwagę jego przysięgę i to, że jest lekarzem, jego zachowanie jest niedopuszczalne! Przecież przysięgał bronić życia ludzkiego za każdą cenę.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara zajmie miejsce Radwana w Leśnej Górze

W zwiastunie 662 odcinka serialu "Na dobre i na złe" widzimy rozmowę Ksawerego i Andrzeja:
- Pacjent miał się wypisać
- powie niewzruszonym głosem Stanisławski do Falkowicza w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" - Na własne życzenie.
-  Umarłby w domu - Andrzej zagotuje się w środku - Kim pan jest?!

Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna! Stanisławski jest najzwyczajniej w świecie potworem. Co to za człowiek, który skazuje człowieka na śmierć i nie wykazuje jakiejkolwiek skruchy czy też najmniejszego współczucia? Ludzka przyzwoitość nie istnieje w słowinku Ksawerego!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola straci dziecko?!

Ryzykuje życie pacjentów, by zemścić się na Tretterze (Piotr Garlicki). Doprowadza szpital do długów, mobbinguje swoich pracowników, zależy mu na pieniądzach i na władzy. Nie odczuwa współczucia. Zmuszał manipulacją i wykorzystywał problemy, by zdobyć to, czego chce. Gdyby miał go zbadać psychiatra, zapewnie stwierdziłby psychopatię! Kiedy Stanisławski w końcu dostanie za swoje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: