SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 677: Wiktoria nie wybaczy Adamowi zdrady

Na dobre i na złe, odcinek 677: Wiktoria nie wybaczy Adamowi zdrady

08.08.2017, godz. 11:00
Na dobre i na złe odcinek 674, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Wiktoria nie wybaczy Adamowi? foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Kiedy już wszystko będzie szło w dobrym kierunku, nagle w 677 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbowska) postanowi drastycznie zmienić swoje plany w stosunku do Adama (Grzegorz Daukszewicz). Consalida nie będzie w stanie przełknąć jednej, bardzo istotnej rzeczy... Co wydarzy się w 677 odcinku serialu "Na dobre i na złe"? Dlaczego Wiki nie wybaczy Adamowi?

"Na dobre i na złe" odcinek 677 w środę 13.09.2017 w TVP2

W "Na dobre i na złe" sytuacja Wiktorii i Adama nadal nie będzie wyglądała kolorowo. Chociaż gniew Consalidy nieco minie i zacznie tęsknić za ukochanym, wciąż nie będzie mogła do końca mu wybaczyć zdrady. Samotne mieszkanie zacznie dobijać ich oboje, a Adam wciąż nie poprzestanie na staraniach o ukochaną, co spowoduje chwilowe zbliżenie się tych dwoje.

Jednak Wiktoria wciąż w "Na dobre i na złe" po wakacjach nie będzie ukrywać, że jest zazdrosna o Oliwię (Marta Bryła). Opowie o swoich przemyśleniach Agacie (Emilia Komarnicka) i kiedy już będzie myślała, że może jakoś uda się rozwiązać ten problem, piękna blondynka powróci. Okazuje się, że Oliwia przeprowadzi się do Leśnej Góry, a za jej mieszkanie, zresztą położone niedaleko miejsca zamieszkania ojca dziecka, zapłaci Adam.

Żeby tego było mało okaże się, że kiedy tylko rywalka Consalidy przybędzie do szpitala zapisać się do ginekologa, dostanie pracę w bufecie na zastępstwo pani Marii (Grażyna Zielińska). W ten sposób Wiktoria już w 677 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie z każdej strony przytłoczona sytuacją, o której tak stara się zapomnieć. Jak podaje "Świat Seriali" sprawi to, że szanse na powrót Wiki do Adama drastycznie spadną...

Przeczytaj: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Wiktoria będzie cierpieć

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 675: Oliwia chce być z Adamem tylko dla dobra dziecka

Polecamy: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: