SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 676: Sara zamieszka z Piotrem

Na dobre i na złe, odcinek 676: Sara zamieszka z Piotrem

07.08.2017, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 658, Sara (Magdalena Schejbal), Piotr (Marek Bukowski)
Piotr (Marek Bukowski) przy samochodzie z Sarą (Magdalena Schejbal) w serialu "Na dobre i na złe". foto:

Nowy romans w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017? W 676 odcinku "Na dobre i na złe" do domu Gawryły (Marek Bukowski) wprowadzi się Sara (Magdalena Schejbal). To właśnie ona jest tajemniczą lokatorką lekarza, o której informowaliśmy jakiś czas temu. Doktor Mandel postanowi zbliżyć się do Piotra, by wspólnie z nim stworzyć dla Kuby (Kacper Kostecki) prawdziwą rodzinę.

"Na dobre i na złe" odcinek 676 w środę 6.09.2017 w TVP2

Piotr po śmierci Hany (Kamilla Baar) został sam z Kubą, który jak się potem okazało w ogóle nie jest jego synem. Chłopiec to owoc romansu Goldberg z Radwanem (Mateusz Damięcki), ale póki co nawet biologiczny ojciec Kuby nie zdaje sobie z tego sprawy. Najwyraźniej nic się w tej kwestii nie zmieni.

W 676 odcinku "Na dobre i na złe" Sara uzna, że Piotr nie najlepiej radzi sobie w łączeniu obowiązków zawodowych z wychowaniem dziecka i... postanowi się do niego wprowadzić. Lekarz będzie w szoku!

-Dostosuje swoje dyżury do twoich. Będziemy mijali się w drzwiach. Nawet nie zauważysz, że tu mieszkam - powie Sara. - Wiem, że nie będzie łatwo, ale może uda nam się stworzyć dla Kuby chociaż namiastkę rodziny? - doda.

-Wszystkie kobiety w tej rodzinie takie uparte? - rzuci niezadowolony Piotr, a wtedy do salonu wbiegnie Kuba i z uśmiechem rzuci się na ukochaną ciotkę. Sara zatriumfuje i wprowadzi się do chirurga. Piotr co prawda nie przepadał do tej pory za szwagrową, ale kto wie... Może w nowych odcinkach połączy ich silne uczucie i już nie będą musieli UDAWAĆ rodziny?

Przeczytaj: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Piotr zaginie. Co się wydarzy w życiu Gawryły?

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Polecamy: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: