SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Synek Oli będzie żyć

Na dobre i na złe, odcinek 675: Synek Oli będzie żyć

16.07.2017, godz. 16:00
Na dobre i na złe, odcinek 675, Synek Oli (Anna Kaczmarska)
Nowonarodzony chłopczyk będzie nosił imię po tacie. foto: vod.tvp.pl

Po wybuchu gazu w domu Stanisławskiego (Marek Ślosarski) na całe szczęście Oli (Anna Kaczmarska) uda się przeżyć, ale życie jej nienarodzonego dziecka jest pod znakiem zapytania. W 675 odcinku „Na dobre i na złe” Pietrzakówna wyląduje w szpitalu w Leśnej Górze, ale nagle dojdzie do krwotoku... Czy Przemkowi (Marcin Rogacewicz) uda się powstrzymać krwawienie i sprawi, że Ola urodzi w pełni zdrowe dziecko? Wszystkiego dowiemy się w „Na dobre i na złe” już po wakacjach 2017!

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

W „Na dobre i na złe” Ojcem synka Oli był Janek (Krzysztof Kwiatkowski), który w dniu ślubu zmarł podczas strzelaniny w Leśnej Górze. To był dopiero początek tragedii samotnej Oli... Na ten moment życie matki i dziecka jest zagrożone! W serialu „Na dobre i na złe” postać Pietrzakówny nie ma chwili spokoju.

Po wybuchu, który będzie miał miejsce w 675 odcinku, ciężarna lekarka trafi na oddział intensywnej opieki medycznej, gdzie najbliżsi przyjaciele w pocie czoła będą próbowali ją uratować. Kobieta będzie miała poparzone całe drogi oddechowe, a podczas badań dojdzie do powstania krwotoku. Jej życie i jej synka będą wyłącznie w rękach lekarzy.

Szanse na życie dziecka drastycznie spadną... ale jak widzimy w zwiastunie zbliżającego się po wakacjach 675 odcinka „Na dobre i na złe”, dziecko przyjdzie na świat całe i zdrowe! Czy Ola również wyjdzie z tego cała? Bądźcie na bieżąco i śledźcie losy Oli już po wakacjach!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: