SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Śmierć Ksawerego Stanisławskiego

Na dobre i na złe, odcinek 675: Śmierć Ksawerego Stanisławskiego

19.06.2017, godz. 10:00
Na dobre i na złe, odcinek 675, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Nieprzytomna Ola będzie potrzebowała jak najszybszej pomocy. W okolicy nie widać nigdzie ciała Stanisławskiego... foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą dramatyczne sceny z udziałem Oli (Anna Karczmarczyk). Póki co nigdzie nie widzimy Stanisławskiego (Marek Ślosarski), który najwyraźniej zostanie rozerwany na kawałki w momencie wybuchu... Co wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach? Co stanie się z Ksawerym?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Przypominamy, że w ostatnim odcinku serialu "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017, zaniepokojona Ola wróciła się do mieszkania Stanisławskiego. Ksawery dawał znaki, które mogły wskazywać na chęć popełnienia samobójstwa - wszystkie ważne pamiątki po Janku (Krzysztof Kwiatkowski) przekazał Pietrzakównie oraz wspomniał o zmianach w swoim testamencie. Gdy Ola w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" weszła do domu Stanisławskiego, poczuła gaz, a następnie potężny wybuch. Gdzie w tym czasie przebywał Ksawery?

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Nie wiadomo. Ze zdjęć z 675 odcinka serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach wynika tyle, że Ola przeżyje, choć będzie w ciężkim stanie. Stanisławskiego nie ma w zasięgu ujęć, a zachowanie ratowników nie wskazuje na to, aby widzieli kogokolwiek innego, kto potrzebowałby pomocy. Wnioskujemy, że najwyraźniej ciało Ksawerego utknie w ruinach budynku lub były dyrektor szpitala w Leśnej Górze zostanie, brutalnie opisując, rozerwany na strzępy... Jak będzie, przekonamy się w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: