SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Przemek modli się o życie Oli

Na dobre i na złe, odcinek 675: Przemek modli się o życie Oli

21.07.2017, godz. 14:45
Na dobre i na złe, odcinek 675, Przemek (Marcin Rogacewicz), Ola (Anna Karczmarczyk))
Przemek (Marcin Rogacewicz) w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach odda wszystko, aby Ola (Anna Karczmarczyk) przeżyła. foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Po wakacjach w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Ola (Anna Karczmarczyk) będzie walczyć o swoje życie! Po wybuchu w domu Stanisławskiego (Marek Ślosarski) ciężarna pani doktor znajdzie się w stanie krytycznym. Przemek (Marcin Rogacewicz) będzie przerażony. W 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zacznie modlić się o jej życie!

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Ola przed wakacjami w serialu "Na dobre i na złe" znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Przypominamy, że doktor Pietrzak zaniepokojona stanem psychicznym Stanisławskiego, wróciła się do jego mieszkania. To mogła być najgorsza decyzja w jej życiu... Tuż po wejściu do domu Ola w serialu "Na dobre i na złe" wyczuła zapach ulatniającego się gazu. Nie zdążyła ewakuować się z miejsca zagrożonego wybuchem, ponieważ ze stresu odeszły jej wody... Chwilę później nastąpiła potężna eksplozja!

Po wakacjach w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy akcję ratunkową Oli. Wszędzie będzie unosił się dym, a nieprzytomna, zakrwawiona Ola będzie leżała bezwładnie na tlącej się trawie. Przemek w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" natychmiast rzuci się na pomoc ukochanej. Doktor Pietrzak zostanie przetransportowana do szpitala.

- Ola, wszystko będzie dobrze... - powie Przemek nieprzytomnej w karetce. Podczas operacji i porodu Oli w 675 odcinku serialu "na dobre i na złe" lekarz złoży dłonie w znaku modlitwy.

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: