SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Piotr Gawryło nie radzi sobie z opieką nad Kubusiem

Na dobre i na złe, odcinek 675: Piotr Gawryło nie radzi sobie z opieką nad Kubusiem

12.07.2017, godz. 15:45
Na dobre i na złe odcinek 653 Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 653 Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Zdawałoby się, że Gawryło (Marek Bukowski) zapomniał o stracie ukochanej Hanny (Kamilla Baar) i radzi sobie jako samotny rodzic. Okazało się jednak, że to wszystko nie jest takie proste. Po wakacjach 2017 w 675 odcinku "M jak miłość" lekarz przekona się na własnej skórze, że samotne rodzicielstwo go przerasta, a niania, która podjęła się opieki nad jego dzieckiem, niespodziewanie zrezygnuje. Czy Piotr poradzi sobie z wychowaniem dziecka? Czy może znajdzie się ktoś, kto zajmie się małym Kubusiem (Kacper Kostecki) ? Sprawdźcie, co wiemy o najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Już wychodził na prostą po tragicznym wypadku swojej żony, gdy uświadomił sobie, że to dopiero początek zmartwień. Kiedy lekarz dowie się, że od niedawna zatrudniona niania rzuca pracę, załamie się wizją ponownego szukania kogoś do opieki nad synkiem.

Czytaj też: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Latoszkowie wezmą ślub po raz trzeci?

Dla nowych fanów serialu chcemy zaznaczyć, że Kubuś to nie jest biologiczny syn Piotra. Prawdą jest, że wychowywał go razem z Hanną, ale odkrył, że dziecko nie należy do niego. Otóż Hanna zdradziła lekarza z Radwanem. Gawryło, nikomu nie zdradził, że o wszystkim wie, dlatego dalej udaje, że Kubuś to jego syn. Niemniej jednak kocha go nad życie i chce zapewnić mu bezpieczeństwo i dobrą opiekę.

Sprawdź: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Piotr Gawryło pocieszy się po śmierci Hany

W 675 odcinku "Na dobre i na złe", gdy chirurg będzie musiał wracać do pracy, małym Kubusiem zajmie się Agata (Emilia Komornicka). Z czasem swoją pomoc zaoferuje również Sara (Magdalena Schejbal), a lekarz zgodzi się zostawić syna z nią na cały następy dzień. Czy Piotrkowi uda się znaleźć kogoś na dłużej? Czy jest szansa, że w opiece nad synem pomoże mu biologiczny ojciec Kuby? O tym przekonamy się dopiero we wrześniu na antenie TVP2!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: