SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Oliwia chce być z Adamem tylko dla dobra dziecka

Na dobre i na złe, odcinek 675: Oliwia chce być z Adamem tylko dla dobra dziecka

11.07.2017, godz. 15:45
Na dobre i na złe, odcinek 675 po wakacjach
Na dobre i na złe, odcinek 675 po wakacjach foto: ARTRAMA/ materiały prasowe TVP1

Po wakacjach w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiki zauważy, że stan Oliwii jest na tyle stabilny, by mogła już wrócić do domu. "Gdyby coś niepokojącego się działo, choć nie powinno, proszę dzwonić albo przyjechać do nas — powie Consalida ciężarnej na pożegnanie... "Dobrze, dziękuję za wszystko" - odpowie pacjentka. Dziewczyny mają nie najgorszy kontakt, ale powinny wytłumaczyć sobie jeszcze sprawę Adama... Czytajcie, co wydarzy się po wakacjach w 675 odcinku "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Już po wakacjach w najnowszych odcinkach "Na dobre i na złe:" chwilę po tym, jak Wika wypiszę Oliwię ze szpitala, pacjentka poprosi ją o jeszcze chwilę rozmowy - "Nie chce wychodzić, zanim pani mi nie uwierzy, że naprawdę nie jestem zainteresowana Adamem. Nie jako facetem. Interesuje mnie wyłącznie jako ojciec mojego... naszego dziecka. Bo dziecko powinno mieć ojca."

Zobacz: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Rafał Maślak zagra w serialu o lekarzach

Doktor po wysłuchaniu Popławskiej zaniemówi i wyjdzie z sali. Idąc korytarzem, nie da po sobie poznać, że cała ta sytuacja kosztuje ją mnóstwo zdrowia i nerwów. Co ciekawe, w tym samym epizodzie Wiktoria zadzwoni do ojca swojego dziecka - "Cieszę, że dzwonisz. My... - powie Adam. "Nie zawsze musi chodzić o nas!" - krzyknie do słuchawki dziewczyna - "Wiozą tu Ole Pietrzak (Anna Karczmarczyk). Jest w ciężkim stanie." - doda zmarnowana.

Sprawdź: Na dobre i na złe, odcinek 675: Po Stanisławskim zostaną tylko kości

Jesienią w TVP2 Adam będzie musiał poważnie powalczyć o serce Wiktorii, które jak czuje,  nie jest jeszcze stracone. Czy Consalida wybaczy lekarzowi błędy? Czy jest szansa, że coś ich jeszcze połączy? Trzymamy kciuki, a wy? Bądźcie na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: