SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675. Lekarze usuną Oli macicę? Co z dzieckiem?

Na dobre i na złe, odcinek 675. Lekarze usuną Oli macicę? Co z dzieckiem?

24.07.2017, godz. 12:00
Na dobre i na złe, odcinek 675, Ola (Anna Kaczmarska)
Na dobre i na złe, odcinek 675, Ola (Anna Kaczmarska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Walka o życie Oli (Anna Karczmarczyk) w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie wyjątkowo zacięta! Niestety, pojawi się sporo komplikacji. W wyniku nagłego krwotoku koledzy i koleżanki doktor Pietrzak będą zastanawiali się nad pozbawieniem młodej mamy macicy.  Co wydarzy się w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Walka o życie doktor Pietrzak trwa! W 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Przemek (Marcin Rogacewicz) zrobi dosłownie wszystko, żeby uratować Olę. Ciężarna będzie w krytycznym stanie - jak donosi "Świat Seriali" drogi oddechowe kobiety będą poparzone, a płuca stłuczone.

W 675 odcinku "Na dobre i na złe" czołowi lekarze Leśnej Góry zajmą się przypadkiem Oli. Na pomoc rzucą się: Wiki (Katarzyna Dąbrowska), Sara (Magdalena Schejbal), Van Graaf (Redbad Klijnstra) oraz Adam (Grzegorz Daukszewicz). Stan Pietrzakówny bardzo się pogorszy, dojdzie do odklejenia łożyska i mały Janek będzie musiał przedwcześnie przyjść na świat. Żeby tego było mało, Ola w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dostanie krwotoku wewnętrznego, przez który o mały włos nie umrze...

Sytuacja będzie niesamowicie poważna. Lekarze zaczną rozważać nawet pozbawienie kobiety macicy, co sprawiłoby, że już nigdy nie mogłaby zostać matką, byłaby narażona na komplikacje zdrowotne podczas gojenia ran oraz musiałaby przyjmować leki hormonalne. Mamy wrażenie, że to dzięki Sarze nie dojdzie do podjęcia tak drastycznej decyzji w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Medykom uda się zatamować krwawienie, a w ostatniej scenie odcinka Ola otworzy oczy!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: