SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Latoszek odzyska Lenę

Na dobre i na złe, odcinek 675: Latoszek odzyska Lenę

31.05.2017, godz. 17:00
Na dobre i na złe odcinek 674, Lena (Anita Sokołowska), Witek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odcinek 674, Lena (Anita Sokołowska), Witek (Bartosz Opania) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

675 odcinek "Na dobre i na złe" zobaczymy dopiero po wakacyjnej przerwie, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że Latoszek (Bartosz Opania) nie odpuści i będzie próbował odzyskać Lenę (Anita Sokołowska). Przypominamy, że w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017 Witek skutecznie odstraszył Staszka (Marcin Kwaśny), który w ostatniej chwili odwołał ślub z panią doktor z Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Lubicie Lenę i Witka z "Na dobre i na złe"? To mamy dla Was dobre wieści! Jak podaje "Świat seriali" w 675 odcinku "Na dobre i na złe" Witek postawi sobie za punkt honoru odzyskanie byłej żony. Ich losy to pasmo wzlotów i upadków nie mówiąc o rozwodzie, który miał ich rozdzielić na zawsze.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 675: Wiktoria wybaczy Adamowi zdradę

To jednak nigdy się nie wydarzy, bo lekarze wychowują przecież syna Felka. Na dodatek chłopiec bardzo tęskni za pełną rodziną i co rusz daje matce do zrozumienia, że chciałby, żeby ojciec znów z nimi zamieszkał. Czy jego marzenie się spełni? W 675 odcinku "Na dobre i na złe" Witek weźmie sobie do serca radę jednej z pacjentek i zrobi wszystko, żeby odzyskać Starską. Trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: