SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach 2017?

Na dobre i na złe, odcinek 675: Co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach 2017?

24.05.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 674, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Wiktoria nie wybaczy Adamowi? foto:

Co się wydarzy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017? 675 odcinek "Na dobre i na złe" dopiero we wrześniu w TVP2. Przed nami aż trzy miesiące oczekiwania na dalsze losy lekarzy z Leśnej Góry. Domyślacie się, co takiego będzie się działo? Nie znamy scenariusza "Na dobre i na złe", ale niektóre sprawy są do przewidzenia.

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami pozostawia wiele spraw bez odpowiedzi. Co dalej z Leną (Anita Sokołowska) i Witkiem (Bartosz Opania)? Czy Ola (Anna Karczmarczyk) i Stanisławski (Ksawery Ślosarski) przeżyją wybuch gazu? O wszystkim przekonamy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017.

Co się wydarzy w 675 odcinku "Na dobre i na złe"?

Te scenariusze to jedynie nasze domysły, ale już teraz możemy być pewni, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" we wrześniu będzie się działo! Lenie i Witkowi wróżymy świetlaną przyszłość. Nawet Staszek (Marcin Kwaśny) odpuścił i zrezygnował ze ślubu ze Starską, bo zauważył jak Latoszek patrzy na swoją dawną ukochaną. Wiele więc wskazuje na to, że Lena i Witek znów będą razem.

Co do Oli i jej syna, to wszystko jedna wielka zagadka. Fani lubią Pietrzakównę i Przemka i z pewnością dobrze im życzą. Nie sądzimy więc, by producenci postanowili uśmiercić Olę w tak tragicznych okolicznościach... Co innego Stanisławski. On nie cieszył się sympatią wśród personelu medycznego w Leśnej Górze, ani wśród fanów "Na dobre i na złe". Możliwe więc, że jego próba samobójcza zakończy się powodzeniem.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Poród Oli. Mały Janek przeżyje?

Ciekawi nas też wątek Adama (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Przypominamy, że Krajewski prawdopodobnie po wakacjach 2017 w "Na dobre i na złe" zostanie ojcem! A to niestety oznacza tylko rozstanie z Consalidą, która być może zacznie szukać nowego partnera. Cóż... Może się też okazać, że Krajewski wcale nie jest ojcem syna Oliwii (Marta Bryła), a to rozwiązałoby wiele problemów.

A Wy jak sądzicie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: