SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Akcja ratownicza po wybuchu w willi Ksawerego

Na dobre i na złe, odcinek 675: Akcja ratownicza po wybuchu w willi Ksawerego

17.07.2017, godz. 18:45
Na dobre i na złe, odcinek 675 po wakacjach
Na dobre i na złe, odcinek 675 po wakacjach foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" widzowie przeżyją dramatyczną scenę z udziałem Oli (Anna Karczmarczyk). Stanisławski razem ze swoim domem wyleci w powietrze! (Marek Ślosarski) Co wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach? Co stanie się z Olą w 675 odcinku?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Musimy przypomnieć, że w ostatnim odcinku serialu „Na dobre i na złe” przed wakacjami 2017, zaniepokojona Ola wróciła się do domu Stanisławskiego. Ksawery ostatnimi czasy zachowywał się dziwnie i podejrzanie — wszystkie ważne pamiątki po Janku (Krzysztof Kwiatkowski) przekazał Pietrzakównie i wspomniał jej, że zmienił treść swojego testamentu. Gdy Ola w 674 odcinku serialu „Na dobre i na złe” przyszła do domu Stanisławskiego, poczuła zapach gazu, a następnie potężny wybuch miał miejsce w willi Ksawerego. Gdzie podczas eksplozji był Ksawery?

Na wiadomość o wybuchu zmobilizowały się wszystkie jednostki w okolicy! Szpital został poinformowany, że na miejscu jest kobieta w ciąży, która natychmiastowo potrzebuje pomocy! Gdy Ola trafi do szpitala, zostanie przekazana w ręce swoich przyjaciół lekarzy, którzy w pocie czoła będą walczyć o jej życie. Czy Ola przeżyje poród swojego dziecka? Co się dzieje z Ksawerym, czy udało mu się przeżyć? Czekajcie na najnowsze informacje z serialu „Na dobre i na złe” po wakacjach 2017 i bądźcie na bieżąco!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: