SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 675: Agata boi się byłego męża

Na dobre i na złe, odcinek 675: Agata boi się byłego męża

21.07.2017, godz. 11:00
NA DOBRE I NA ZŁE. AGATA (Emilia Komarnicka), PAWEŁ LEWICKI (Maciej Marczewski)
Chore relacje Agaty (Emilia Komarnicka) i Pawła (Maciej Marczewski) już wcześniej nie zwiastowały nic dobrego! foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Paweł (Maciej Marczewski) powróci do życia Agaty (Emilia Komarnicka) po wakacjach w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Koszmar lekarki powróci? Niestety, wszystko na to wskazuje! Chory ex-małżonek nie odpuści blondynce. Co wydarzy się w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017? Czy Agata jest w niebezpieczeństwie?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Przypominamy zapominalskim, że Paweł z serialu "Na dobre i na złe" to chodzący koszmar! Ich spotkanie na kolacji w 433 odcinku "Na dobre i na złe" sprawiło, że Agata przeżyła naprawdę ogrom ciężkich chwil. Lewicki to z pozoru uprzejmy i okrzesany specjalista od pożyczek. Pod tą maską skrywa się jednakże chodzące zło... Zazdrosny, niezrównoważony psychicznie opętaniec!

Tak długo starał się o Agatę, że w końcu udało mu się ją zdobyć i nakłonić do ślubu. Próbował skłócić żonę z Wiki (Katarzyna Dąbrowska), która od razu poznała się na Lewickim. Jakiś czas później podczas świętowania wejścia w związek małżeński, Agata odkryła, że Paweł podbierał jej tabletki antykoncepcyjne bez jej wiedzy, a już niedługo potem zjawiła się druga żona jej męża! Bankier okazał się być bigamistą, a kiedy miało dojść do rozwodu, porwał Agatę i próbował popełnić przy niej samobójstwo.

Nic więc dziwnego, że kiedy w 675 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Agata zobaczy byłego męża, będzie przerażona do szpiku kości!

- Agata, wybacz mi - rozkaże byłej żonie Paweł po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe". Co zrobi Woźnicka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: