SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 674: Stanisławski będzie chciał się zabić

Na dobre i na złe, odcinek 674: Stanisławski będzie chciał się zabić

17.05.2017, godz. 22:54
Na dobre i na złe odcinek 661, Stanisławski (Marek Ślosarski)
Stanisławski w swoim gabinecie. foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dojdzie do tragedii?! Ola (Anna Karczmarczyk) w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zacznie otrzymywać od Stanisławskiego (Marek Ślosarski) nietypowe sygnały. Zaintrygowana postanowi odwiedzić Ksawerego w domu. Budynek nagle wybuchnie!

"Na dobre i na złe" odcinek 674 w środę, 24.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stanisławski wyśle Oli naprawdę wyjątkowy prezent. Ksawery, znany jako bezduszny, dążący do celu po trupach człowiek, podaruje Pietrzakównie wyjątkowy album ze zdjęciami Janka (Krzysztof Kwiatkowski) z dzieciństwa.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Ostateczne rozstanie Wiktorii i Adama

Kiedy w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Ola pójdzie odwiedzić grób swojego zmarłego ukochanego, spotka tam również niedoszłego teścia, dumającego nad spoczywającym pod ziemią synem. Stanisławski ponownie zaskoczy lekarkę, kiedy w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zaprosi ją do swojego mieszkania i tam przekaże jej pozostałe rzeczy należące niegdyś do Jana.

Przy tym rytuale, Ksawery w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" tajemniczo napomknie, że ostatnio zmienił swój testament, co da Oli do myślenia. Ciężarna doktor zacznie się zastanawiać, czy przypadkiem Stanisławski nie będzie próbował targnąć się na swoje życie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

Zdecydowanie Ola spanikuje, kiedy na dodatek w 674 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek (Marcin Rogacewicz) przekaże jej informację, że wieści o działaniach byłego dyrektora szpitala w Leśnej Górze zostały nagłośnione przez media. Pietrzakówna postanowi złożyć wizytę "teściowi", a gdy dotrze na miejsce i wejdzie do mieszkania, nikogo tam nie zastanie - wyczuje za to w 674 odcinku "Na dobre i na złe" drażniący zapach gazu. Pech sprawi, że Oli w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odejdą wody i zacznie rodzić!

Jak podaje "Świat Seriali", w tym dramatycznym momencie, w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe", budynek wypełniony gazem wybuchnie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: