SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 674: Ola umrze tuż przed porodem?

Na dobre i na złe, odcinek 674: Ola umrze tuż przed porodem?

17.05.2017, godz. 22:53
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk) foto:

Ola (Anna Karczmarczyk) umrze zanim urodzi dziecko? W 674 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do tragedii. Stanisławski (Marek Ślosarski) będzie się dziwnie zachowywać, a Pietrzakówna wyczulona na jego zachowanie przestraszy się, że niedoszły teść chce popełnić samobójstwo. Intuicja jej nie zawiedzie, jednak w "Na dobre i na złe" Ksawery narazi na śmierć także ciężarną Olę. Pietrzakówna pojedzie ratować Stanisławskiego, a w jego mieszkaniu dojdzie do wybuchu gazu. Czy w "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017 ukochana Przemka (Marcin Rogacewicz) umrze?

"Na dobre i na złe" odcinek 674 w środę, 24.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Ola nie przepada za Stanisławkim, ale w 674 odcinku "Na dobre i na złe" intuicja zacznie jej podpowiadać, że powinna się nim zainteresować...

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Ostateczne rozstanie Wiktorii i Adama

W 674 odcinku "Na dobre i na złe" Ola spotka Ksawerego na cmentarzu, nad grobem Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna zaprosi Pietrzakównę do siebie. Podaruje jej Janka zdjęcia z dzieciństwa i jego ulubionego pluszaka Uszatka. Wspomni też, że zmienił testament na jej korzyść.

Gdy Pietrzakówna wyjdzie od niedoszłego teścia, zadzwoni do niej Przemek i opowie o szpitalnym skandalu ze Stanisławskim, który właśnie obiega media. Ola zacznie układać sobie wszystko w całość  i zmartwiona stanem psychicznym Ksawerego wróci do jego mieszkania, ale nikogo już tam nie zastanie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

Lekarka poczuje zapach ulatniającego się gazu i uzna, że Ksawery chce popełnić samobójstwo. Nie zdąży go jednak uratować, bo w tej chwili zacznie się akcja porodowa! Pietrzakówna zacznie rodzić, gdy dom Stanisławskiego wybuchnie! Czy ukochana Przemka i były dyrektor Leśnej Góry przeżyją?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: