SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 674: Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2017 i co się wydarzy?

Na dobre i na złe, odcinek 674: Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2017 i co się wydarzy?

17.05.2017, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk), Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk), Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto:

Już w środę 24.05.2017 ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017.Co się wydarzy w 674 odcinku "Na dobre i na złe"? Nie zbraknie wątków mrożących krew w żyłach! Fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. 675 odcinek "Na dobre i na złe" trafi do emisji dopiero we wrześniu.

"Na dobre i na złe" OSTATNI odcinek przed wakacjami 2017, odc. 674 w środę, 24.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Już w środę 24.05.2017 do emisji trafi ostatni odcinek "Na dobre i na złe" bieżącego sezonu. Nie zabraknie wielu emocji - pozytywnych i tych negatywnych. Kto umrze, a kto będzie mógł cieszyć się nowym życiem?

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Ostateczne rozstanie Wiktorii i Adama

Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017?

W 674 odcinku "Na dobre i na złe" Lena (Anita Sokołowska) szykuje się do ślubu ze Staszkiem (Marcin Kwaśny), ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem (Bartosz Opania). Jej narzeczony w końcu traci cierpliwość i robi się o rywala zazdrosny. Ola (Anna Karczmarczyk) spotyka się z profesorem Stanisławskim (Marek Ślosarski), który chce przekazać dziewczynie pamiątki po zmarłym Janku.

W trakcie wizyty doktor Pietrzak w domu byłego dyrektora dochodzi do tragedii. Mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo i odkręca gaz. Dom wyleci w powietrze, akurat gdy Ola wróci się, by uratować niedoszłego teścia. Czy ciężarna partnerka Przemka (Marcin Rogacewicz) umrze razem z Ksawerym?

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

Nowym pacjentem Barta (Piotr Głowacki) zostaje Antek, chłopak, który ma guz nadnerczy i naczyniaka w mózgu. Poza tym do szpitala trafia Olga, która ma za sobą służbę wojskową. Doktor Latoszek poznał ją na misji. Kobieta zawdzięcza mu życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: