SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 674: Adam wychowa dziecko Oliwii? Co wydarzy się w Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe, odcinek 674: Adam wychowa dziecko Oliwii? Co wydarzy się w Na dobre i na złe?

24.05.2017, godz. 14:09
Na dobre i na złe. Adam powinien wychować dziecko Oliwii?
foto:

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) niedługo zostanie ojcem! Co się wydarzy w 674 odcinku "Na dobre i na złe"? Czy Oliwia (Marta Bryła) urodzi lekarzowi zdrowego synka jeszcze przed wakacjami 2017? Fani zadają sobie jedno pytanie - czy to na pewno jest dziecko Adama? Blondynka z Bydgoszczy mogła przecież zaliczyć więcej takich "randek w ciemno".

"Na dobre i na złe" OSTATNI odcinek przed wakacjami 2017, odc. 674 w środę, 24.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 673 odcinku "Na dobre i na złe" Adam był wzruszony widząc na USG swojego pierworodnego. Oliwia, która niedawno pojawiła się w Leśnej Górze jest już w zaawansowanej ciąży i jest przekonana, że to właśnie Krajewski jest ojcem. Czy to prawda?

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 674: Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2017 i co się wydarzy?

Dziewczyna pojawiła się bez zapowiedzi, a z Adamem spędziła tylko jedną noc. To oczywiście możliwe, że w czasie upojnej nocy Krajewskiego z blondynką doszło do zapłodnienia, ale czy lekarz był jej jedynym kochankiem? Dla chirurga to była przygoda na jedną noc i już dawno o tym zapomniał - do czasu, aż ciężarna Oliwia nie zjawiła się w Leśnej Górze.

Adam od razu do wszystkiego się przyznał i powiedział Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że przespał się z nieznajomą, gdy Consalida wyprowadziła się do Tomasza (Ireneusz Czop). Czy Krajewski dobrze to przemyślał? Fani bronią lekarza i są przekonani, że jego związek z Wiki jeszcze się ułoży, a ojcem dziecka Oliwii z pewnością jest ktoś inny! Mają rację? Czy w "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2017 Adam zażąda badań DNA?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: