SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 673: Witek odzyska Lenę

Na dobre i na złe, odcinek 673: Witek odzyska Lenę

11.05.2017, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 673, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odcinek 673, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Bartosz Opania) foto:

Witek (Bartosz Opania) wciąż kocha Lenę (Anita Sokołowska) i nie zamierza jej sobie odpuścić. Gdy w 673 odcinku "Na dobre i na złe" Starska poinformuje byłego męża, że niedługo wychodzi za Staszka (Marcin Kwaśny). Czy Latoszek odzyska ukochaną? Czy Lena i Witek znów będą razem w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 673 w środę, 17.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" droga Leny i Witka rozeszła się zaraz po tym, jak lekarz wrócił z misji w Afryce. Latoszek zachorował na zespół stresu pourazowego i stał się innym człowiekiem. Po kilku małżeńskich kryzysach, tego Lena już nie wytrzymała.

Zobacz: Na dobre i na złe: Wiktoria rzuca Adama

Starska i Witek rozstali się w przyjacielskiej atmosferze. Lekarz cały czas miał kontakt z byłą żoną, z którą z resztą pracuje w jednej placówce. Często też odwiedzał syna. Felek bardzo przeżył rozstanie rodziców i nie polubił nowego wybranka mamy, którego ona postanowiła poślubić!

Fani "Na dobre i na złe" pamiętają z pewnością, jak Starska przyjęła oświadczyny Staszka. W 673 odcinku "Na dobre i na złe" Witek przyłapie byłą żonę w szpitalu na przymiarkach sukni. Lena wyzna, że szykuje się do ślubu ze Staszkiem.

-Witek ja wychodzę za mąż.
-Chcesz mnie ukarać? Bo nie wiem... - zmartwi się Witek.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

Jeszcze w tym samym odcinku "Na dobre i na złe" Lena i Witek znów będą bardzo blisko. Lekarz będzie próbował pocałować ukochaną, ale ona prawdopodobnie go odtrąci. Latoszek jednak się nie podda i już w 674 odcinku "Na dobre i na złe" skutecznie NIE DOPUŚCI do ślubu Leny ze Staszkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: