SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 673: Lena i Staszek wezmą ślub

Na dobre i na złe, odcinek 673: Lena i Staszek wezmą ślub

18.04.2017, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 651, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odcinek 651, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto:

Wesele w "Na dobre i na złe"! Już w 673 odcinku Lena (Anita Sokołowska) poinformuje Witka (Bartosz Opania), że wychodzi za Staszka (Marcin Kwaśny). Jak zareaguje Latoszek na wieść o ślubie ukochanej? W głębi duszy przecież wciąż ją kocha i do tej pory skrycie liczył na to, że znów się zejdą i stworzą Felkowi (Michał Wolski) pełną rodzinę. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 673 w środę, 17.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Lena przyjęła oświadczyny Staszka, a ślub odbędzie się lada moment! W 673 odcinku "Na dobre i na złe" Starska z bólem serca wyzna byłemu mężowi, że ponownie wychodzi za mąż.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 671: Przemek i Ola wrócą do hotelu rezydentów

Przyszła panna młoda zamówi suknie ślubną na adres szpitala, a gdy odpakuje ją z kartonu, do pokoju niespodziewanie wejdzie Latoszek
- Co robiłaś -  zapyta od razu widząc zaciekawioną minę byłej żony. Ona jednak skłamie, że miała zły dzień i porozmawiają później.

Tymczasem zadzwoni do niej Staszek i zacznie wypytywać, a Lena cicho odpowie do słuchawki - Nie, jeszcze nie. Martwię się jak zareaguje! - powie Lena i odłoży słuchawkę. W końcu zbierze się na szczere wyznanie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Czy Adam rzuci Wiktorię dla matki swojego dziecka?

- Witek. Wychodzę za mąż. Bałam ci się powiedzieć. Nie wiedziałam jak zareagujesz. Zabierałam się do tego jak sójka za morze - wyzna w 673 odcinku "Na dobre i na złe" Lena, ale jej były będzie udawać niewzruszonego. 
- Będziesz miała do mnie żal, jeżeli nie skoczę z mostu z powodu twojego rzekomego ślubu?
- Rzekomego? - zdziwi się Lena.
- Przecież to jest jakaś stojąca woda. Kompletnie przewidywalny gość. Nuda! - skomentuje Witek i urazi tym Starską. Ciekawe, czy ten ślub w ogóle dojdzie do skutku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: