SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 673: Julka namówi Barta na ryzykowny zabieg

Na dobre i na złe, odcinek 673: Julka namówi Barta na ryzykowny zabieg

26.04.2017, godz. 20:45
Na dobre i na złe odcinek 669, Julka (Aleksandra Hamkało), Wiki (Katarzyna Dąborwska), Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 669, Julka (Aleksandra Hamkało), Wiki (Katarzyna Dąborwska), Bart (Piotr Głowacki) foto: ©ARTRAMA

Kolejny cud w "Na dobre i na złe"! W 673 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry trafi himalaista (Konrad Eleryk). Mężczyzna będzie sparaliżowany przez guza, który nasiska na pień mózgu. Artur Bart (Piotr Głowacki) nie będzie chciał podjąć się operacji, bo uzna, że pacjent jej nie przeżyje. Julka (Aleksandra Hamkało) namówi narzeczonego, by wykonał zabieg. Jaki będzie skutek operacji?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 10.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Leśna Góra słynie z cudów! W tym szpitalu ludzie bez nadziei na lepsze życie, odzyskują wiarę. Tak samo będzie w 673 odcinku "Na dobre i na złe" gdy pod opiekę Barta trafi himalaista. Mężczyzna będzie sparaliżowany przez guza naciskającego na pień mózgu. Lekarz szczerze wyzna, że nie podejmie się operacji, która mogłby uśmiercić pacjenta.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Wiktoria rzuci Adama

Chory mężczyzna wyzna, że woli umrzeć na sali operacyjnej, niż po latach męki w bezruchu. Julka namówi ukochanego, żeby podjął się zabiegu. Bart zrobi to, ale nie będzie dobrej myśli. Po operacji pacjent nie wybudzi się z narkozy. Światowej sławy neurochirurg będzie załamany. Na szczęście kilka godzin później himalaista dojdzie do siebie, a jego rokowania zaskoczą medyków. Po rehabilitacji mężczyzna będzie miał szansę normalnie żyć! Burska może być z siebie dumna!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: