SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: To z nią Adam ma dziecko!

Na dobre i na złe, odcinek 672: To z nią Adam ma dziecko!

26.04.2017, godz. 22:12
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Oliwia (Marta Bryła) urodzi Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) dziecko. W 672 odcinku "Na dobre i na złe" tajemnicza blondynka w zaawansowanej ciąży zjawi się w Leśnej Górze by poinformować Krajewskiego, że wkrótce zostaną rodzicami. Adam marzył o dziecku, ale chciał, żeby matką maleństwa była Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska). W "Na dobre i na złe" okaże się jednak, że to przelotna znajomość i jednorazowa przygoda zapewni chirurgowi potomstwo. Kim jest dziewczyna, z którą Adam będzie miał dziecko?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 672 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się Oliwia (w tej roli Marta Bryła). Młoda blondynka przyjedzie do Leśnej Góry w towarzystwie swojego ojca (w tej roli Marcin Perchuć). Popławscy będą szukać Krajewskiego i od razu trafią na Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska).

-Przepraszam, szukamy doktora Adama Krajewskiego. Bardzo nam zależy na rozmowie. Mamy do niego sprawę osobistą - powie Oliwia.
-Osobistą? - zdziwi się Wiki widząc duży brzuszek blondynki.
-Nie sądzę żeby kojarzył moje imię. Proszę powiedzieć, że koleżanka ze Studia - doda ciężarna dziewczyna.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z tajemniczą blondynką! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

W końcu Oliwia trafi na Adama, a jej widok wprawi lekarza w osłupienie. Krajewski przypomni sobie, że spędził z blondynką jedną noc, podczas wyjazdu do Bydgoszczy. Okaże się, że to właśnie on jest sprawcą dużego brzuszka... Co zrobi Krajewski, czy zaopiekuje się Oliwią i czy powie o wszystkim Wiktorii? O tym przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiktoria marzy o ślubie z Adamem

Kim jest Marta Bryła?

To 24-letnia aktorka, która do tej pory pojawiała się w serialach jako epizodystka. Najczujniejsi fani mogą kojarzyć ją z ról w "M jak miłość", "Barwach szczęścia", "Strażakach" i "Pierwszej miłości". Rola w "Na dobre i na złe" jest jej pierwszym poważnym wyzwaniem aktorskim.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: