SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Wiktoria rzuci Adama Krajewskiego

Na dobre i na złe, odcinek 672: Wiktoria rzuci Adama Krajewskiego

26.04.2017, godz. 22:17
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) rzuci Adama (Grzegorz Daukszewicz)! Przybycie do Leśnej Góry ciężarnej Oliwii (Marta Bryła) pokrzyżuje wszelkie plany zakochanej parze. Kiedy w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Conaslida dowie się o brzemiennej w skutkach zdradzie ukochanego, postanowi go zostawić!

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 10.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze, wraz ze swoim ojcem (Marcin Perchuć), przyjedzie Oliwia - młoda, ciężarna blondynka. Jak na ironię, to właśnie Consalidę jako pierwszą zauważy na korytarzu i spyta o Krajewskiego. Wiktoria w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyczuje, że coś może być nie w porządku, ale w życiu nie spodziewałaby się takiego zwrotu akcji.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Szczepan walczy o Agatę

Przekaże ukochanemu, że młoda blondynka go szuka i twierdzi, że zna Adama. Kiedy doktor Krajewski w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" skojarzy fakty, będzie przerażony. Okłamie Consalidę, że nie zna ciężarnej. W wyniku nagłego załamania zdrowia Oliwii, dziewczyna będzie zmuszona przejść natychmiastową operację. Już po zabiegu w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Adam porozmawia z Popławską. Matka jego dziecka stwierdzi, że nawet jeśli nie znali swoich imion tej fatalnej nocy, nie zwalnia go z odpowiedzialności ojcostwa. Adam w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" skonforntuje te fakty z Wiktorią.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z Oliwią! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

- Ona twierdzi, że to ja jestem ojcem jej dziecka - oznajmi Krajewski ukochanej w 672 odcinku "Na dobre i na złe". Wiktoria stanie jak wmurowana bez słowa. Po jej ostatnich wyznaniach miłosnych w stosunku do Adama, to będzie cios poniżej pasa, a Krajewski powie kontynuując: - Pokłóciliśmy się, wyprowadziłaś się z Blanką (Pola Gonciarz) do Tomasza (Ireneusz Czop)...
- Jasne - odrzeknie Wiki w 672 odcinku "Na dobre i na złe", gdy zawładnie nią wściekłość i ból - A ty na pocieszenie musiałeś bzyknąć jakąś laskę!
- Wiki, proszę cię, przecież wiesz, że to nie tak... - A jak?! (...) Chciałeś dziecko, masz dziecko. Ja już nie jestem ci potrzebna.
Chociaż Adam w 672 odcinku "Na dobre i na złe" będzie próbował się wytłumaczyć,  zraniona do szpiku kości Consalida nie będzie zainteresowana jego wyznaniami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: