SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Tretter wraca do pracy

Na dobre i na złe, odcinek 672: Tretter wraca do pracy

26.04.2017, godz. 22:15
Na dobre i na złe, Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe, Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stefan (Piotr Garlicki) powróci do Leśnej Góry! To cudowne wieści zarówno dla serialowych bohaterów, jak i dla fanów byłego dyrektora. Tretterowi uda się dojść do siebie po zawale i całym stresie, który przeszedł walcząc ze Stanisławskim (Marek Ślosarski). Przyjaciele zorganizują Stefanowi przyjęcie powitalne w 672 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Po zawale i długim dochodzeniu z powrotem do zdrowia, Tretter wróci do szpitala w Leśnej Górze w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Mało tego, nie pojawi się tylko w ramach odwiedzin, lecz wróci do aktywnej pracy. Przyjaciele i byli pracownicy zrobią mu niespodziankę z okazji jego powrotu w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Z kim Adam ma dziecko?

Tretter w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Tretter zostanie obrzucony serpentynami i ogłuszony trąbkami, na znak wiwatu i radości z jego powrotu.
- Witamy na pokładzie!
- Mówiłem już wam kiedyś, że jesteście fantastyczni? - spyta Stefan w 672 odcinku "Na dobre i na złe".
- Nie wtedy, kiedy byłeś dyrektorem - zażartuje Wiki (Katarzyna Dąbrowska).
- Ale już nie jestem. I wiecie co? To najlepsza rzecz, która mogła mi się jeszcze trafić. Poważnie. Miałem ostatnio sporo czasu. Zadałem sobie parę pytań. Na przykład: kim jestem? (...) Jak to kim? Nie wiesz? Chirurgiem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z tajemniczą blondynką! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

Potem Stefan w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" rozwinie temat mówiąc, że zastąpi Rzepeckiego (Ireneusz Czop) na oddziale chirurgii dziecięcej. Następnie, jak to Stefan potrafi, wygłosi mowę motywacyjną swoim kolegom i koleżankom. Fani serialu często mówią: bez Trettera to nie to samo! Całe szczęście, Stefan zostaje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: