SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Szczepan odzyska Agatę?

Na dobre i na złe, odcinek 672: Szczepan odzyska Agatę?

26.04.2017, godz. 22:14
Na dobre i na złe Agata i Szczepan
foto:

Szczepan (Kamil Kula) wciąż próbuje naprawić błędy przeszłości i sprawić, by Agata (Emilia Komarnicka) na nowo się w nim zakochała. Czy w 672 odcinku "Na dobre i na złe" uda mu się to? Salowy będzie robić co w jego mocy! Kibicujecie tej parze z serialu "Na dobre i na złe" w TVP2?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Agata i Szczepan mogli być piękną parą, ale... No właśnie. Nie wyszło im, bo ona jest panią doktor, a on jedynie salowym i to nie do końca grzecznym...

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z tajemniczą blondynką! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

W "Na dobre i na złe" ten związek nie przetrwał, bo Szczepan okłamywał ukochaną, że uczy się do egzaminów, a tymczasem balował z kumplami. Kłamstwa mają krótkie nogi więc szybko wyszły na jaw. Agata nie chciała życia z tak nieodpowiedzialnym facetem i postanowiła zerwać z Lipskim.

On natomiast nie daje za wygraną i robi wszystko, by odzyskać ukochaną blondynkę. Nie pomogła mu w tym nawet babcia Woźnickiej i dom, który dostał od niej w spadku. Przed nim ostatnia deska ratunknu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiktoria marzy o ślubie z Adamem

W 672 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan nie opuści Agaty na krok i we wszystkim będzie ją wyręczać, byle tylko zdobyć jej uznanie. Gdy dziewczynie zepsuje się rower, on natychmiast zabierze się za naprawę - W dzisiejszych czasach kobieta nie ma problemu z ogarnięciem serwisu rowerowego - powie zniesmaczona Agata i doda, że powinien ją zaskoczyć, bo do tej pory zachowuje się szablonowo. Lipski zrobi więc co w jego mocy, żeby sprostać wymaganiom pani doktor. Uda mu się? My trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: