SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Czy Adam rzuci Wiktorię dla matki swojego dziecka?

Na dobre i na złe, odcinek 672: Czy Adam rzuci Wiktorię dla matki swojego dziecka?

11.04.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła)
Na dobre i na złe, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Co będzie z Adamem (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Niby wszystko zacznie się układać. Tomasz (Ireneusz Czop) zgodzi się na rozwód z Consalidą, ale wtedy w życiu Krajewskiego niespodziewanie pojawi się Oliwia (Marta Bryła) w zaawansowanej ciąży! W 672 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg dowie się, że blondynka jest z nim w ciąży! Czy dla kochanki rzuci Wiktorię?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Wiktoria i Adam mieli być razem szczęśliwi, ale jak to w serialach bywa ich miłosną sielankę przerwie nagłe pojawienie się tajemniczej blondynki!

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 670: Rafał Konica pobije pacjenta?

Consalida wywalczyła rozwód i zdobyła od Tomasza podpisane papiery rozwodowe. Teraz wszystko jest na dobrej drodze, ale... to tylko pozory. W 672 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się Oliwia. Blondynka od razu wpadnie na Wiki i poprosi, by skierowała ją do Adama Krajewskiego, bo ma sprawę osobistą.

Osobistą? Consalida będzie zdziwiona widząc ciężarną dziewczynę, ale oczywiście zaprowadzi ją do Adama. Krajewski dowie się, że ciąża dziewczyny jest jego sprawką! Lekarz spędził z Oliwią jedną noc w Bydgoszczy i teraz będzie ojcem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z Oliwią! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

Co będzie dalej w "Na dobre i na złe"? Czy Adam zostawi Wiktorię, gdy dowie się, że będzie ojcem? Marzył przecież o dziecku i o założeniu rodziny. Jego marzenie poniekąd się spełni... Czy w jego życiu będzie jeszcze miejsce dla Consalidy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: