SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam namawia Wiktorię na dziecko

Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam namawia Wiktorię na dziecko

26.04.2017, godz. 22:12
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 672, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

W 672 odcinku "Na dobre i na złe" Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) dowie się, że jest całkowicie zdrowy i znów zacznie żyć pełnią życia. Zacznie namawiać Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska) i sprezentuje jej nawet stanik do karmienia! Co na to Consalida? Czy lekarka da się namówić na kolejnego członka rodziny i Blanka (Pola Gonciarz) będzie miała rodzeństwo? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria dostanie rozwód, a Adam nie zachoruje na HIV! Krajewski będzie tak szczęśliwy, że postanowi namówić ukochaną na dziecko. Poprzednio Consalida nie była optymistycznie nastawiona na kolejne dziecko, ale po strzelaninie w Leśnej Górze obiecała sobie, że spełni marzenie Krajewskiego.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z tajemniczą blondynką! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

W 672 odcinku "Na dobre i na złe" pani doktor znów zostanie zasypana przez ukochanego pytaniami i prośbami. Adam będzie nalegać, by zdecydowali się na dziecko/ Wręczy ukochanej nawet biustonosz dla kobiet karmiących.
-Wybrałem czarny, wydawał mi się najseksowniejszy - powie Krajewski.
-Najseksowniejszy? Biustonosz do karmienia? - zdziwi się Wiki i jeszcze tego samego dnia zwierzy się Agacie (Emilia Komarnicka), że Adam nie przestaje mówić o dzieciach.

Czy Wiki zgodzi się i sprawi dorosłej już Blance rodzeństwo? W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" sprawy znacznie się skomplikują...

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiktoria marzy o ślubie z Adamem

W 672 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się Oliwia (Marta Bryła). Ciężarna blondynka koniecznie będzie chciała porozmawiać z Adamem o ich "osobistych sprawach". Okaże się, że to właśnie Krajewski jest sprawcą jej ciążowych krągłości! Jak zareaguje Wiki, gdy dowie się, że Adam zrobił dziecko przypadkowo poznanej dziewczynie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: