SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. odcinek 672: Adam mówi Wiktorii, że będzie miał dziecko

Na dobre i na złe. odcinek 672: Adam mówi Wiktorii, że będzie miał dziecko

09.05.2017, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 672, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 672, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dowie się, że zostanie ojcem! Matką nie będzie Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), co oczywiście bardzo komplikuje sytuację. Adam nie będzie ukrywał, że niedługo urodzi mu się dziecko  i w 672 odcinku serialu powie ukochanej, że ją zdradził.

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 10.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze przybędzie pewna pacjentka, której celem okaże się być spotkanie z doktorem Krajewskim. Ciężarna blondynka będzie miała dla Adama w 672 odicnku serialu "Na dobre i na złe" niezbyt wesołe wieści...

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Stanisławski popełni samobójstwo

- Hej, dzwoniłam do ciebie - powie wieczorem Adamowi Wiktoria w 672 odcinku "Na dobre i na złe", wchodząc do mieszkania.
- Widziałem się z tą pacjentką - powie od razu Krajewski lekko zakrywając twarz dłońmi - Z tą w ciąży.
- A, z tą z Bydgoszczy? - spyta wesoło Consalida w 673 odcinku "Na dobre i na złe" nawet nie podejrzewając, że jej świat zaraz się zawali - Co, jakieś komplikacje?
- Można tak powiedzieć...
- Adam? - już wtedy Wiki wyczuje, że coś jest nie w porządku - Co się dzieje?
- Ona twierdzi, że... Że jestem ojcem jej dziecka - po chwili milczenia Krajweski dopowie: - Kłóciliśmy się. Wyprowadziłaś się wtedy z Blanką do Tomka...
- Jasne, a na pocieszenie musiałeś puknąć jakąś laskę - odpowie w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" stalowym głosem Consalida. Jej spojrzenie nagle stwardnieje, a wszelka czułość, czy zmartwienie wyparują.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

- Wiki! - Adam złapie ją za rękę - Przecież to nie jest tak...
- A jak? Chciałeś dziecko, masz dziecko. Nie jestem ci do niczego potrzebna - podsumuje "ukochanego" Wiktoria w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" i wyjdzie z mieszkania zabierając swoje rzeczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: