SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z Oliwią! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam ma dziecko z Oliwią! Kiedy Wiktoria pozna prawdę?

05.04.2017, godz. 21:10
Na dobre i na złe, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła)
Na dobre i na złe, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Oliwia (Marta Bryła) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Adam (Grzegorz Daukszewicz) jest ojcem! O wszystkim dowie się w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Problem w tym, że to nie Wiki (Katarzyna Dąbrowska) będzie w błogosławionym stanie, a Oliwia (Marta Bryła), z którą przeżył jednorazową przygodę po alkoholu. Co wydarzy się w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 672 w środę, 3.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Adam zacznie ponownie żyć! Wiktoria będzie już po podpisaniu papierów rozwodowych, wyniki Krajewskiego na HIV okażą się być ujemne i oboje zaczną oddychać na nowo. W 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" lekarz zacznie ze szczęścia proponować swojej ukochanej powiększenie "rodziny" i kupi jej stanik do karmienia piersią.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 670: Rafał Konica pobije pacjenta?

Adam nieźle się przejedzie - wymarzone dziecko w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pojawi się w jego życiu szybciej, niżby się spodziewał! Do Leśnej Góry przyjedzie Oliwia, grana przez młodą aktorkę Martę Bryłę. Dziewczyna będzie w zaawansowanej ciąży i od wejścia poprosi najbliższą napotkaną osobę o kontakt z doktorem Krajewskim w celu omówienia sprawy prywatnej. Tą pierwszą osobą w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" okaże się być doktor Consalida...  Oczywiście lekarka będzie zdziwiona, czego może szukać u jej ukochanego ciężarna blondynka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiktoria marzy o ślubie z Adamem

W końcu w 672 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dojdzie do spotkania Krajewskiego i Oliwii. Krajewski będzie w szoku, gdy ujrzy dziewczynę. Dopiero po chwili przypomni sobie upojną noc, podczas której trzymali się nawzajem w objęciach po sporej dawce alkoholu. Kiedy Adam spyta się jej w 667 odcinku serialu "Na dobre i na złe", czego chce, Oliwia odpowie:
- Ojca dla mojego syna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: