SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 671: Sara rzuci międzynarodową karierę dla pracy w Leśnej Górze

Na dobre i na złe, odcinek 671: Sara rzuci międzynarodową karierę dla pracy w Leśnej Górze

19.04.2017, godz. 21:33
Na dobre i na złe odcinek 664, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz), Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe odcinek 664, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz), Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 671 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) podejmie prawdopodobnie jedną z trudniejszych decyzji w swoim życiu! Lekarka postanowi pozostać w szpitalu w Leśnej Górze i w 671 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zrezygnuje z szansy na zrobienie wielkiej kariery za granicą. Co pchnie ją ku tej decyzji?

"Na dobre i na złe" odcinek 671 w środę, 26.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 671 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Sara będzie musiała podjąć nie jedną, lecz dwie strasznie trudne decyzje. Jej pacjentka, z którą zacieśni więzi w 670 odcinku serialu "Na dobre i na złe", nadal będzie ciężko chora na raka. Stan nie zacznie się poprawiać, wręcz przeciwnie, co będzie stanowiło poważne zagrożenie dla ciąży. Chemioterapia również...

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 670: Adam wariuje w pracy

Ojciec dziecka Ewy (Edyta Olszówka) w 670 odcinku serialu "Na dobre i na złe"  przyjedzie do szpitala w Leśnej Górze i postanowi zając się chorą ukochaną i swoim nienarodzonym maleństwem. Pacjentka nie będzie chciała słuchać Mateusz (Zbigniew Stryj). Wtedy jej stan się pogorszy i ciąża będzie groziła poronieniem. Ewa zadecyduje w 670 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że rezygnuje z chemioterapii.

To będzie bardzo ciężkie dla doktor Mandel, która związała się z pacjentką. Na skraju załamania przyjdzie do niej Van Graaf (Redbad Klynstra). Oznajmi, że wspólnie stworzą najlepszy oddział położniczy w Polsce:
- Mamy XXI wiek! W naszym szpitalu kobiety nie będą umierały przy porodzie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Czy Adam rzuci Wiktorię dla matki swojego dziecka?

Sara w 670 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przystanie na propozycję nowego dyrektora szpitala w Leśnej Górze. Oznajmi szefowi, że odmówiła klinice w Oslo i zostaje w Polsce. Będzie walczyła o życie i zdrowie swoich pacjentek!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: