SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 671: Cud w Leśnej Górze. Sara uratuje dwie pacjentki przed śmiercią

Na dobre i na złe, odcinek 671: Cud w Leśnej Górze. Sara uratuje dwie pacjentki przed śmiercią

26.04.2017, godz. 09:00
Na dobre i na złe odcinek 671, Sara (Magdalena Schejbal), Ewa (Edyta Olszówka)
Na dobre i na złe odcinek 671, Sara (Magdalena Schejbal), Ewa (Edyta Olszówka) foto:

W 671 odcinku "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) odwali kawał dobrej roboty. Lekarka uratuje przed śmiercią pacjentkę, która zacznie się wykrwawiać w czasie porodu. Wszyscy stracą nadzieję, ale Mandel wciąż będzie reanimować Sonię (Marta Chyczewska), która cudem wróci do świata żywych. W "Na dobre i na złe" pani ginekolog uchroni przed śmiercią także Ewę (Edyta Olszówka), która postanowi przerwać chemioterapię dla dobra nienarodzonego dziecka. Co dokładnie wydarzy się w premierowym odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 671 w środę, 26.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Sara dołączyła do pracy w Leśnej Górze i wygląda na to, że szybko zyska sławę! Czy Mandel będzie konkurencją dla wybitnego profesora Falkowicza (Michał Żebrowski)? Jej dobra passa trwa. W 671 odcinku "Na dobre i na złe" dzięki wiedzy, odpowiedniemu podejściu i determinacji, lekarka uratuje aż dwie pacjentki przed śmiercią!

Zobacz też: Na dobre i na złe odcinek 671: Przemek i Sara tęsknią za Haną

W 671 odcinku "Na dobre i na złe" Sara odkryje, że dziecko chorej na raka Ewy nie rozwija się prawidłowo. Początkowo nie będzie chciała jej o tym mówić, ale Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nie zamierza łamać prawa i ukrywać przed pacjentami ich stanu zdrowia. Stanie się dokładnie tak jak przypuszczała pani doktor. Chora postanowi przerwać chemioterapię i donosić dziecko, nawet kosztem własnego życia...

Gdy Ewa będzie już gotowa do wyjścia ze szpitala, spotka na korytarzu Sonię. Pacjentka w zaawansowanej ciąży będzie dwoić się i troić, żeby naturalnie wywołać poród. Blondynka zaproponuje jej ciepłą kąpiel. Będzie towarzyszyć Sonii i nie opuści jej nawet w najbardziej dramatycznym momencie. Poród nie obejdzie się niestety bez komplikacji i pacjentka zacznie się wykrwawiać. Przewieziona na salę operacyjną prawie umrze. Gdy Van Graaf (Redbad Klijstra) machnie już ręką i uzna, że pacjentka odeszła, Sara nie odpuści i wciąż będzie ją reanimować. Właśnie tak po kilkunastu sekundach tętno pacjentki się unormuje!

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 672: Czy Adam rzuci Wiktorię dla matki swojego dziecka?

Gdy lekarze będą walczyć o życie Sonii, rozczulona i zmartwiona Ewa będzie kołysać jej dziecko w ramionach. Pod wpływem emocji uzna, że woli się leczyć, bo jej śmierć nie wyjdzie na dobre maleństwu, które wkrótce wyda na świat. Widząc, jak Sonia tuż przed momentem krytycznym woła swoje nowo narodzone dziecko uzna, że sama też chciałaby brać czynny udział w życiu upragnionego dziecka. Dzięki temu Ewa zostanie na oddziale Sary i będzie mogła wspólnie z nią ratować siebie i maleństwo, które nosi pod sercem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: