SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki odnaleziony

Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki odnaleziony

20.03.2017, godz. 16:00
Na dobre i na złe odc. 610. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 610. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Tomasz (Ireneusz Czop) przepadł bez śladu i nie dawał znaku życia. W 670 odcinku "Na dobre i na złe na szczęście wróci do Leśnej Góry cały i zdrowy. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) będzie w szoku i nie będzie kryła zmartwienia. Z jego powrotu ucieszy się także z innego powodu - w końcu będzie mogła zażądać rozwodu, by oficjalnie zostać partnerką Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Co do tej pory działo się z Rzepeckim w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 670 w środę, 12.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Tomasz Rzepecki przepadł bez śladu w 651 odcinku zaraz po kłótni z Lipskim (Rafał Rutkowski). Mężczyźni prowadzili kiedyś razem ciemne interesy, ale teraz mają ze sobą na pieńku.

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

Wcześniej, gdy Rzepecki był przedstawiciele farmaceutycznym, rozprowadzał lek Andrzeja, który - jak się potem okazało - szkodził pacjentom. Panowie zawarli układ, a mąż Wiktorii (Katarzyna Zielińska) postanowił złamać ustalenia i donieść na byłego współpracownika policji.

Wszystko dlatego, że w "Na dobre i na złe" Andrzej Lipski zaczął współpracę ze Stanisławskim (Marek Ślosarski) i to on sprzedawał mu leki. Rzepecki postanowił ratować placówkę i pojechał na komisariat. Następnego dnia miał zepsute hamulce w samochodzie, groźby za wycieraczką i właśnie wtedy przepadł bez śladu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Maciek zrezygnuje z seminarium dla Blanki

Znajomi lekarza niepokoili się jego zaginięciem, ale temat ucichł. Na szczęście, w 670 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz wróci i spotka się z Wiktorią. Consalida będzie zachwycona jego powrotem, ale on niechętnie będzie mówić o powodach swojego zniknięcia.

- Tomek, czy tobie się to podoba, czy nie, prawda jest taka, że jesteś kimś ważnym w moim życiu. I nie ma dnia, żebym nie myślała, co się do cholery z tobą dzieje! - powie rozżalona Wiki. Po dłuższej rozmowie okaże się jednak, że ściśle współpracuje z policją i cały czas zbiera dowody przeciwko Lipskiemu. Właśnie dlatego musiał się ukrywać.

W 670 odcinku "Na dobre i na złe" mężczyzna doda, że nie zamierza utrudniać jej nowego życia. Jeszcze w tym samym odcinku małżonkowie zgodnie podpiszą papiery rozwodowe. Wiki i Adam odtąd będą mieli się na wyłączność.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: