SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiki marzy o ślubie z Adamem

Na dobre i na złe, odcinek 669: Wiki marzy o ślubie z Adamem

05.04.2017, godz. 17:33
Na dobre i na złe odcinek 600. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 600. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Będzie ślub w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"? W 669 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) pochwali się Adamowi (Grzegorz Daukszewicz), że Tomasz (Ireneusz Czop) w końcu podpisał papiery rozwodowe! Teraz Condalida liczy na szybki ślub z Krajewskim - czy chirurg też marzy o takiej ceremonii?

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 5.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Wiktoria i Adam od dawna nie kryją się ze swoim uczuciem. Choć do tej pory Consalida wciąż oficjalnie była żoną Tomasza, to mieszkała z Krajewskim. Teraz będą mogli zalegalizować swój związek!

W 669 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki będzie zachwycona, gdy otrzyma komplet podpisanych dokumentów, z których jasno wynika, że wkrótce będzie rozwódką. To dobra wiadomość dla Adama, który będzie mógł poślubić ukochaną. Tylko... czy on w ogóle tego chce?

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 670: Marta będzie miała wypadek samochodowy

W premierowym odcinku serialu Consalida pokaże Krajewskiemu papiery i zapewni, że mają powód do świętowania. On jednak nie będzie pełen optymizmu i poprosi Wiki, by poważnie zastanowiła się nad wspólnym życiem. Widmo zachorowania na HIV przeraża Adama, który nie chce obarczać Consalidy swoimi problemami.

-Coś  święujemy? - zdziwi się Adam widząc wystrojoną Wiktorię i zastawiony stół.
-Sam zobacz. wezmę w końcu rozwód z Tomkiem, chociaż mam nadzieję, że nie na długo. Nie cieszysz się?
-Kochanie, chyba powinnaś to przemyśleć, wiele się zmieniło. Ja też mam dla ciebie wiadomość. Niezbyt dobrą niestety. Wygląda na to, że będę musiał przerwać terapię. Wstrzymajmy się z pochopnymi decyzjmi - powie ze smutkiem Adam pokazując ukochanej swoje słabnące wyniki...
-Chcę z tobą być bezwarunkowo, w zdrowiu i w chorobie.
-Odmieni ci się Wiki - stwierwdzi Adam, ale nie będzie miał racji. Consalida kompletnie straciła dla niego głowę i nawet tak poważna choroba tego nie zmieni!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: