SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 669: Rodzinna tajemnica Maćka. Co kleryk ukrywał przed Blanką?

Na dobre i na złe, odcinek 669: Rodzinna tajemnica Maćka. Co kleryk ukrywał przed Blanką?

29.03.2017, godz. 21:32
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 669 odcinku "Na dobre i na złe" na jaw wyjdą rodzinne sprawy Maćka (Adam Bobik). Blanka (Pola Gonciarz) pozna rodziców kleryka, ale to nie będzie miłe spotkanie. Matka chłopaka będzie przekonana, że ich związek nie ma szans, bo Bóg i tak ich rozdzieli. Na dodatek córka Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) pozna historię poprzedniego związku swojego wybranka. Co wydarzy się dalej w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 5.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 669 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka i Maciek znów będą razem, ale kleryk będzie się wahać. Powód? W Leśnej Górze pojawią się rodzice Maćka.

-Jak tam leżałem miałem dużo czasu żeby pomyśleć i wiesz, co wymyśliłem, że tam na górze nikt na mnie nie czeka, tylko tutaj.
-Ale powiedziałeś rodzicom?
-Powiem - zapewni chłopak. Nagle na szpitalnym korytarzu jego ojciec dozna zawału i upadnie na ziemię.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 670: Kim jest mąż Sary Mandel?

Chwilę potem kleryk z matką i Blanką będzie czekać przed salą. Chłopak postanowi wykorzystać sytuację, żeby powiedzieć matce o swoim związku.

-Mamo nigdzie nie wracam
-Wrócisz, tyle cię w domu nie było - powie kobieta, a rozmowę przerwie im Adam.

Gdy Blanka zostanie z matką Maćka sam na sam zrobi się niezręcznie. -Ja wiem, kim ty jesteś. On miał już wcześniej takie okresy buntu. Też przez jakąś dziewuchę. Żenić się chciał. Dobrze się to nie skończyło. Niedługo później dobrze się to nie skończyło. Andrzej miał zawał, w mózgu zaszły nieodwracalne zmiany - powie kobieta. - Ja wam źle nie życzę, ale z bogiem nie wygrasz.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 668: Witek tęskni za Leną

Blanka będzie w szoku, a kilka godzin później Maciek sam o wszystkim jej powie - Kilka lat temu ojciec przeze mnie miał zawał.
-To nie twoja wina. Rozumiesz? Wróć do seminarium, ale tylko jeśli ty tego chcesz. Inaczej będziesz okłamywać siebie, ojca i mnie - odpowie dziewczyna.

Co zrobi kleryk? Chłopak ukrywał przed ukochaną swoje rodzinne problemy. Blanka już o wszystkim wie, a Maciek podejmie odważną decyzję. Postawi się rodzicom i na ich oczach pocałuje wybrankę swojego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: